Det nye kommunestyret vårt!

Desse politikarane overtar stafettpinna til kommunestyret etter 15. oktober.

Arbeiderpartiet - faste medlemmer:

  1. Nina Bognøy
  2. Stina Vabø Mongstad
  3. Dag Mikael Hugaas
  4. Ståle Juvik Hauge
  5. Hogne Brunborg
  6. Leidulv Brunborg

Arbeiderpartiet - varamedlemmer:

  1. Tove Linnea Brandvik
  2. Mette Marei Træland
  3. Astrid Rongevær
  4. Espen Fosseid Aakre
  5. Kristin Fjeld Arvidsson
  6. Hege Kristin Brekke
  7. Christina Løtveit Fosse
  8. Pål Inge F. Hopland
  9. Harald Emil Markussen

Fremskrittspartiet - faste medlemmer:

  1. Bjarte Vatnøy
  2. Nina Stabell Øvreås
  3. Andreas Dyngen
  4. Anita Høgquist
  5. Øystein Reidar Moldeklev

Fremskrittspartiet - varamedlemmer:

  1. Håvard Dale
  2. Kjetil Melvær
  3. Dan Olsen
  4. Geir Ove Hopsdal
  5. Knut Helge Wergeland
  6. Oddvar Øvreås
  7. Lill Karin Dale
  8. Martin Alling

Høgre - faste medlemmer:

  1. May Eva Sandvik
  2. Karl Vågstøl
  3. Ingrid Fjeldsbø
  4. Olav Magnus Steinsland

Høgre - varamedlemmer:

  1. Thomas Larsen
  2. Henning Fyllingsnes
  3. Anne Julie Hetland
  4. Irene Hodneland
  5. Bjørn Dyrkolbotn
  6. Pål Børsild
  7. Tom Erstad

Kristeleg folkeparti - faste medlemmer:

  1. Astrid Aarhus Byrknes
  2. Asle Hetlebakke
  3. Leif Hosøy Sleire
  4. Odd Leif Mjøs
  5. Bent Risøy
  6. Vetlemøy Wergeland
  7. Sæbjørg Hageberg Kjeka
  8. Mail Helene Knudsen
  9. Dag Henning Valdersnes

Kristeleg folkeparti - varamedlemmer:

  1. Anne Karin Angeskår Eknes
  2. Olav Myhr
  3. Irene Mariell Birkeland
  4. Else Iren Westervik
  5. Atle Berland
  6. Egil Magnar Eidsnes
  7. Benjamin Engebretsen
  8. Bjarne Martin Gausvik
  9. Jan Fosse
  10. Øyvind Hauge
  11. Sondre Olsen
  12. Ingrid Danielsen

Senterpartiet - faste medlemmer:

  1. Anna Kristina Valle
  2. Jarle Vassdal
  3. Ingeborg Myksvoll
  4. Jørgen Martin Herland

Senterpartiet - varamedlemmer:

  1. Håkon Reigstad
  2. Laila Bjørge
  3. Nils Markus Bakke
  4. Stian Sylta
  5. Elin Signe Askvik
  6. Marielle Bjørnevoll
  7. Torgeir Arne Lid

Venstre - faste medlemmer:

  1. Sveinung Toft

Venstre - varamedlemmer:

  1. Helge Fjellanger
  2. Rolf Nesheim
  3. Arild Mongstad Pedersen
  4. Anders Kvamme

Miljøpartiet de grønne - faste medlemmer:

  1. Anita Bakken

Miljøpartiet de grønne - varamedlemmer:

  1. Kristin Myhr
  2. Marianne Støylen Skauge
  3. Asbjørn Hellesøy
  4. Christoffer Taule

Sosialistisk venstreparti - faste medlemmer:

  1. Peder Jøsendal

Sosialistisk venstreparti - varamedlemmer:

  1. Leif Erik Gullanger
  2. Ruth Weløy Myksvoll
  3. Inger Helen Midtgård
  4. Marit-Gro Berge
Web levert av CustomPublish